TOVAR V AKCII

naša cena 172,99 €
skladom
naša cena 4,99 €
skladom

O nás

Minre.sk vzniklo na základe 10-ročných skúseností s podnikaním v online svete. Doteraz sme zákazníkom ponúkali iba spotrebný tovar. Minre.sk, je ďalším odvetvím, ktoré má uspokojiť našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli rozšíriť svoje portfólio o potreby s detským tovarom.

U nás nájdete všetko pre vaše detičky:  kočíky, autosedačky, dojčenské potreby a najobľúbenejšie hračky.

Nakupovanie cez internet je pohodlným a obľúbeným spôsobom, ktoré šetrí okrem vášho času hlavne vaše peňaženky. V našom internetovom obchode Minre.sk, nájdete široký sortiment detského tovaru od najlepších výrobcov.

Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov a záleží na každom jednom. Ak u nás nakúpite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili aj vy.  Na Minre.sk, nájde viac ako 10 000 produktov. Našou prioritou je priniesť kvalitu za fantastické ceny.

Chceme, aby si každý zákazník našiel tovar rýchlo a bez dlhého hľadania. Preto sú naše výrobky zobrazené prehľadne. Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Chceme byť pre vás rodinným centrom nákupu od narodenia Vašich detičiek až po ich ďalšie kroky  v tomto svete. Veríme, že si vyberiete pre svoje detičky z našej širokej ponuky. V našej ponuke je široký sortiment tovaru od rôznych značiek ako sú Avent, Valco Baby, Kinderkraft, Caretero, Easywalker, Britax, Zopra, Cybex aj naznámejšie značky hračiek Barbie, Frozen, Lego, Mattel a mnoho ďalších.

Naším heslom je spokojnosť zákazníkov...... Vás.

Vaše Minre.sk, Všetko čo potrebuje... J