TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » KOČÍKY » Skúšobná doba

KOČÍKY / Skúšobná doba

Podmienky využitia 30 dňovej garancie vrátenia peňazí

-             Zakúpený kočík je možné vrátiť do 30 kalendárnych dní od jeho kúpy

-             Garancia sa vzťahuje na zakúpený kočík v období od 6.4.2020 do 30.6.2020. Spoločnosť poskytujúca túto službu si vyhradzuje právo kedykoľvek termín skrátiť alebo ukončiť službu ako takú, v prípade, že akákoľvek vyššia moc skomplikuje alebo úplne pozastaví dodávky tovaru na územie Slovenskej republiky.

-             Na vrátenie je potrebný doklad o kúpe ( pokladničný blok alebo faktúra ) kočíka s dátumom v období  od 6.4.2020 do 30.6.2020

-             Zákazníkovi bude vrátená celá obstarávacia cena kočíka, ktorá sa nachádza na doklade o kúpe ( pokladničný blok alebo faktúra )

-             Zákazník má možnosť vyskúšať si produkt po dobu 30 dní od jeho kúpy a  v prípade, že mu nevyhovuje ho môže vrátiť na mieste kde ho zakúpil alebo inak určenom mieste po dohode so spoločnosťou, ktorá daný kočík koncovému spotrebiteľovi predala.

-             Dopravu na miesto kúpy ( adresa firmy alebo prevádzkareň ) alebo inak určené miesto ( ďalšia adresa ) hradí koncový spotrebiteľ na vlastné náklady.

-             Garancia platí na všetky modely značiek Petite&Mars, Kinderkraft, Valco Baby, Chicco a Easywalker.

-             Kočík nesmie mať okrem ojazdených predných a zadných koliesok žiadnu inú vadu ( poškriabaná konštrukcia, zničené látky, znečistené látky alebo nesmie byť inak mechanický poškodený.

 -            Kočík musí byť vrátený komplet so všetkým príslušenstvom, ktoré obsahuje.

 

CHCEM TESTOVAŤ KOČÍK--> PRE VÝBER KOČÍKA KLIKNI TU!