Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-14 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. DOMÁCNOSŤ
  3. Vysielačky
  4. REER Pestúnka Rigi Digital

REER Pestúnka Rigi Digital

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom Rodičom ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Obzvlášť ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, ž... celý popis
Dostupnosť
do 3 dní
Nie sme platcovia DPH
63,95 €
Číslo produktu:50070
EAN kód:4013283500705
Výrobca:Reer
Kompletné špecifikácie
Spoľahlivé spojenie s dieťaťom
Rodičom ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Obzvlášť ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že je dieťa v poriadku. Vzhľadom k tomu, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom, je dôležité zabezpečiť spoľahlivé sledovanie. S digitálnym baby monitorom značky Neo zostávate v stálom kontakte s dieťaťom a ste vždy informovaní o jeho pohodlie. Vždy máte svoj odposluch v detskej izbe, bez toho aby ste rušili ich dôležitý spánok.

Bezpečné spojenie s čistým zvukom vďaka technológii FHSS
Digitálny detský monitor Rigi sleduje dokonale prepojenú kombináciu detskej a rodičovskej jednotky so spiacim dieťaťom. Vďaka FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručený bezporuchové a krištáľovo čisté spojenie. Vďaka automatickej zmene pravidelných kanálov je digitálny prístroj Rigi 100% odolný proti odpočúvaniu.


Nízke žiarenia a úspory energie vďaka voliteľnému režimu ECO a funkciu VOX
Vďaka inteligentnému zariadenie pre aktiváciu šumu (VOX) sa pripájajú len vtedy, keď dieťa vydáva zvuk. Ak dieťa zaspí, detská jednotka sa automaticky prepne do režimu spánku. Okrem toho možno detskú jednotku ručne prepnúť do režimu ECO. To znižuje žiarenie zariadenia, akonáhle je BABYPHONE v režime spánku. Tieto dve funkcie produktu nielenže minimalizujú spotrebu energie, ale tiež výrazne znižujú žiarenia.

Mobilné a bezpečné používanie vďaka ovládaniu rozsahu a dosahu 300 m
Vďaka prevádzky na batériu môže byť rodičovská jednotka tiež prevádzkovaná nezávisle na stacionárnom zdroji napájania. S rozsahom až 300 metrov ponúka Rigi digital dostatok voľnosti pohybu v dome i na záhrade. Akonáhle je rozsah prekročený a spoľahlivé používanie už nie je zaručené, BABYPHONE informuje ako akusticky tak aj opticky. Vďaka praktickému a spone na opasok, môže byť rodičovská jednotka ľahko pripojená k vášmu oblečeniu. Takže máte obe ruky voľné a BABYPHONE je stále stále v blízkosti.

Jemné zaspávanie vďaka upokojujúcemu nočnému svetlu
Detská jednotka Rigi Digital je vybavená praktickým nočným svetlom, ktoré pomáha Vášmu dieťaťu zaspávať. Jemná žiara upokojuje, pomáha zaspať a poskytuje pocit istoty. Integrované nočné osvetlenie poskytuje dostatok svetla tak, že Váš miláčik nebude mať strach v temnote a dôležitý spánok nebude rušený.

Jemné upokojenie vďaka funkcii interkomu
Známy zvuk hlasu rodičia pomáha upokojiť dieťa. Vďaka funkcii interkomu v rodičovskej jednotke Rigi digital, môžete hovoriť priamo s vaším dieťaťom. To vám umožní upokojiť vaše dieťa aj z obývacej izby alebo už na ceste do detskej izby.

Obzvlášť flexibilné vďaka adaptéru USB a dvoma USB káblom
Rodičovská jednotka môže byť prevádzkovaná ako cez USB adaptér, tak s batériami. Pripojením k dodanému USB adaptéra sú batérie nabité priamo na detskom monitore. Vďaka samostatným káblom USB však môžu byť detské monitory tiež flexibilne ovládané a nabíjané prostredníctvom zásuvky alebo iných elektronických zariadení USB s použitím bežne dostupných adaptérov USB.

Bezpečné používanie vďaka stavu LED
Stavová LED nad prepínačom zapnutie / vypnutie vám rýchlo ukáže stav rodičovskej jednotky. Ak sa rozsvieti zeleno, znamená to, že k detskej jednotke je bezproblémové pripojenie. Blikajúca červená vás upozorní, že ste buď prekročili svoj dosah alebo vašej rodičovskej jednotky sú vybité. Pokiaľ detský monitor hlási od vášho dieťaťa zvuky, signalizuje to tiež zelená blikajúca dióda LED. Takže si nenechajte ujsť žiadnu aktivitu vášho malého miláčika, aj keď ste v hlučnom prostredí.

Rýchlo sa nachádza vďaka funkcii pagera
Funkcia pager vám pomôže rýchlo nájsť monitor dieťaťa. Po stlačení tlačidla pager na detskej jednotke rodičovská jednotka oznamuje akustickým signálom volania. Takže môžete znovu nájsť rodičovskú jednotku Neo digital a ušetriť dlhé a nervózny hľadanie.

Prispôsobiteľná vašim potrebám s nastaviteľnou citlivosťou mikrofónu a hlasitosťou
Vysoko citlivý mikrofón prijíma aj veľmi tiché zvuky. Citlivosť mikrofónu však môže byť prispôsobená vašim potrebám. To vám umožní nastaviť úroveň hluku, ktorú by mala detská jednotka vnímať. Napríklad, či monitor zachytí už veľmi tiché tóny, alebo by prenos mal začať len s hlasnými zvukmi. Na rodičovskej jednotke môžete nastaviť hlasitosť detského monitora. Ak je hlasitosť úplne vypnutá, alarm vibrácií rodičovskej jednotky sa automaticky aktivuje.


Vlastnosti:

- digitálny prenos - technológia FHSS
- dosah až 300 m
- funkcia VOX: inteligentné automatické zapnutie
- nočné svetlo
- sledovanie optické / akustické
- nastaviteľné ovládanie hlasitosti
- nastaviteľná citlivosť mikrofónu
- vibrácie
- funkcia intercom
- spona na opasok
- pager vyhľadávanie
- batérie a / alebo napájanie zo siete

Materiál: plast

Obsah balenia: 1x rodičovská jednotka, 1x detská jednotka, 1x sieťový adaptér USB, 2x USB nabíjací kábel, batérie pre rodičovskú jednotku


Dodržujte priložený návod na použitie a bezpečnosť!

Potrebujete poradiť?

Tovar zaradený v kategóriách

Obľúbené značky

Prečo si vybrať nás?

Minre.sk vzniklo na základe 10-ročných skúseností s podnikaním v online svete. Doteraz sme zákazníkom ponúkali iba spotrebný tovar. Minre.sk, je ďalším odvetvím, ktoré má uspokojiť našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli rozšíriť svoje portfólio o potreby s detským tovarom.

O firme